Proszę czekać...

Warhammer 40 000: Chaos Gate - Daemonhunters

Warhammer 40 000: Chaos Gate - Daemonhunters

Dystrybutor: Complex Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 159.99 zł
Twoja cena: 139.99 zł

lub 587.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Warhammer 40 000: Chaos Gate - Daemonhunters w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W tej szybkiej i brutalnej taktycznej turowej grze RPG pokierujesz najwspanialszą bronią ludzkości – Szarymi Rycerzami. Zwalczaj i powstrzymaj podstępny spisek dążący do zakażenia galaktyki kosmiczną zarazą znaną jako Wykwit, która prowadzi do rozkładu całych światów.

Uzbrojeni w wiarę i chronieni poświęceniem Szarzy Rycerze to wojownicy, których istnienie jest utrzymane w ścisłej tajemnicy ugruntowanej egzekucjami i czyszczeniem pamięci niepokornych. Zobacz, jak wygląda życie w 41. tysiącleciu, i wyrusz na wyprawę wraz z elitarnymi wojownikami w fabule autorstwa Aarona Dembskiego-Bowdena związanego z wydawnictwem Black Library.

KSZTAŁTUJ LOSY GALAKTYKI - Ulepszaj swoją bazę, buduj nowe obiekty, badaj tajemnicze zagadki i bierz udział w misjach bojowych w wielu światach, aby oczyścić je z zarazy. Wykwit niszczy wszystko i wszystkich bez wyjątku, a to, które planety przetrwają, zależy od Twoich decyzji.

STWÓRZ WŁASNYCH CZEMPIONÓW - Poprowadź samodzielnie stworzony oddział Szarych Rycerzy, posiądź zróżnicowane umiejętności i zdolności psioniczne, znajdź potężny sprzęt i rozwijaj specjalizacje swoich wojowników w ramach czterech unikatowych klas standardowych i klas bohaterów. Możesz modyfikować każdego z wojowników, wybierając jego głos, pancerz i rysy twarzy, aby był naprawdę niepowtarzalny.

PRECYZYJNE CELOWANIE - Szarzy Rycerze to elitarny zakon Kosmicznych Marines, którzy nie popełniają błędów ani nie pudłują. Precyzyjny system celowania daje Ci kontrolę nad taktyką i pozwala planować strategię poprzez oddawanie niezwykle celnych strzałów z daleka, a także masakrowanie wroga w brutalnej walce wręcz!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.