Proszę czekać...

Tropico 4

Tropico 4

Dystrybutor: Haemimont Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 14.99 zł

lub 62.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Tropico 4 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Świat się zmienia, a Tropico porusza się z duchem czasu - moce geograficzne rosną i spadają, a rynek światowy jest zdominowany przez nowych graczy z nowymi wymaganiami i ofertami - a ty, jako El Presidente, napotykasz cały szereg nowych wyzwań. Jeśli chcesz zatriumfować nad krytykantami, musisz zdobyć jak najwięcej wsparcia ze strony twoich ludzi. Twoje decyzje będą kształtować przyszłość twojego kraju, i, co ważniejsze, wielkość twojego konta bankowego.

Tropico 4 rozszerza rozgrywkę z poprzedniej gry o nowe polityczne dodatki - w tym o więcej supermocarstw, z którymi można negocjować, wraz z możliwością wyboru ministrów do władzy, aby pomóc w podjęciu bardziej kontrowersyjnej polityki. Ale pamiętaj, aby trzymać swoich przyjaciół blisko i wrogów bliżej, ponieważ każdy ma plan! Twoja polityczna determinacja zostanie gruntownie przetestowana, ponieważ nowe klęski żywiołowe sprawią, że ludzie będą domagali się ciebie i twojego gabinetu, aby pomóc im w odzyskaniu sił od najgorszych, jakie może zaoferować Matka Natura.

- Nowa kampania składająca się z 20 misji na 10 nowych mapach.
- 20 nowych budynków, w tym giełda, centrum handlowe, park wodny i Mauzoleum do El Presidente.
- Sześć nowych interaktywnych katastrof, w tym wulkany, susze i tornada.
- Rada Ministrów - obywatele mogą być wybierani na stanowiska ministerialne w rządzie, aby pomóc przeforsować wasze bardziej kontrowersyjne decyzje.
- Agenda Narodowa - otrzymuj cele od frakcji Tropican, zagranicznych sił geopolitycznych lub możliwości związanych z bieżącymi wydarzeniami na wyspach, takimi jak trwające katastrofy.
- System handlu - importuj i eksportuj towary do / z innych krajów, aby zwiększyć swoją gospodarkę lub produkcję

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.