Proszę czekać...

The Sims 4: Ucieczka w plener

The Sims 4: Ucieczka w plener

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Ucieczka w plener w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Ucieczka w plener (Outdoor Retreat) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Wybierz się w podróż w głąb lasu, aby odkryć nowe niespodzianki, włącznie z niebezpiecznymi i cudownymi ziołami, nowymi gatunkami ryb i owadów, a także... niedźwiedziami? Odpręż się przy ognisku, zanim spróbujesz odnaleźć pustelnika, który podobno mieszka w najgłębszej części lasu.

- Wybierz się w podróż do całkiem nowego miejsca – Twoi Simowie mogą teraz uciec od codziennego życia w pachnące sosną bezdroża Granitowych Kaskad. Oby tylko Twoi Simowie nie bali się zanadto insektów.

- Rozbij doskonały obóz – Żadna wyprawa na kemping nie może obyć się bez odpowiednich zapasów. Pamiętaj, aby kupić swoim Simom namiot i wyposażyć ich w nowy sprzęt wędrówkowy.

- Ciesz się unikalnymi zajęciami poza domem – Połóż się i podziwiaj gwiazdy na nocnym niebie. Uwolnij wyobraźnię swoich Simów! Odpręż się, dołączając do zabawy w rzucanie podkowami. Przekonaj się, jakie przygody czekają na Ciebie w jeżynowym zagajniku.

- Usiądź przy ognisku – Poczęstuj swoich Simów pieczonymi piankami i snuj ogniskowe opowieści o przygodach. Zachwyć lub przestrasz całą ferajnę.

- Twórz egzotyczne mikstury jako zielarz – Rozwijaj umiejętność zielarstwa swojego Sima, aby tworzyć różne, przydatne mikstury, od środka przeciw owadom, po specjał, który ukoi nerwy spiętego Sima. Ta nowa umiejętność przyda się Simom w identyfikacji, które z dzikich roślin są jadalne, a które trujące.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.