Proszę czekać...

The Sims 4: Styl dawnych lat

The Sims 4: Styl dawnych lat

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 48.99 zł

lub 205.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Styl dawnych lat w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Styl dawnych lat (Vintage Glamour) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Czas, żeby Twoi Simowie zasmakowali luksusu z The Sims™ 4 Styl dawnych lat Akcesoria. Ubierz ich w stroje rodem z dawnych lat, wyposaż ich w odpowiednie akcesoria i nałóż makijaż z pomocą toaletki. Ozdób ich domostwo wymyślnymi meblami oraz dodatkami i zatrudnij służbę, która spełni każdą ich zachciankę.

- Oszałamiająca moda dawnych lat. Ubierz swoich Simów w klasycznym stylu rodem z Hollywood. Zafunduj im błyszczącą biżuterię z diamentami i zachwycające fryzury, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

- Całkiem nowa toaletka. Simowie mogą korzystać z toaletki, aby przygotować się do wieczoru na mieście lub ćwiczyć flirtowanie. Nadaj im zupełnie nowy wygląd albo szybko nałóż makijaż, który utrzyma się przez cały wieczór.

- Osobista służba. Wezwij osobistą służbę za pomocą prostego dzwonka. Ponieważ mieszka razem z Twoim Simem, może w każdej chwili przyrządzać posiłki, sprzątać, witać gości i spełniać niemal każdą jego zachciankę. Nie szczędź służbie pochwał, a będzie pracowała szybciej, dzięki czemu Twoi Simowie będą mogli żyć w luksusie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.