Proszę czekać...

The Sims 4: Mój pierwszy zwierzak

The Sims 4: Mój pierwszy zwierzak

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 47.99 zł

lub 201.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Mój pierwszy zwierzak w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Mój pierwszy zwierzak (My First Pet) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Naucz swoich Simów opiekowania się mniejszymi zwierzakami domowymi, wyposaż dom w nowe, inspirowane zwierzęcymi motywami meble i ubieraj małych milusińskich w ulubione stroje Simów!

- Zaopiekuj się nowym zwierzakiem. Dodaj do domu swoich Simów małe zwierzaki, takie jak: chomiki, szczury, jeże i miniaturowe Bawolusy! Zadbaj o to, by maluchy dostały własne imiona, a ich opiekunowie nauczyli się właściwie nimi zajmować: bawić się z nimi oraz pilnować, by były czyste i zdrowe. Twoich Simów czeka sporo nauki!

- Ubieraj psy i koty. Pokaż światu, że Simowie i ich zwierzaki tworzą idealnie zgrane pary, dopasowując do siebie ich stroje. Na Simów czekają komfortowe szlafroki i pidżamy. Kotki mogą liczyć na szykowne suknie, a psy na perfekcyjnie dobrane do okazji kapelusze.

- Ozdabiaj zwierzęcymi wzorami. Udekoruj salon swoich Simów wyjątkowymi wzorami i wyposaż pokoje dziecięce w meble w inspirowane zwierzęcymi motywami. Od uroczych poduszek z kotkami dla Simów po kolorowe legowiska dla psów i kotów – każdy znajdzie coś dla siebie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.