Proszę czekać...

The Sims 4 EU

The Sims 4 EU

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4 w ofercie na keye.pl. Produkt należy aktywować na platformie ORIGIN.The Sims 4 to najnowsza odsłona znanej i cenionej symulacji życia studia Maxis.

The Sims 4 to długo oczekiwana gra symulująca życie, w której pogrywasz z życiem jak nigdy dotąd. Twórz Simów, którzy mają inteligencję i emocje, których każde działanie zależy od ich interakcji i stanów emocjonalnych oraz na nie wpływa. Używaj nowych, intuicyjnych i zabawnych narzędzi do budowania. Kształtuj swoich Simów w aplikacji Stwórz Sima oraz buduj ich wyjątkowe domy w intuicyjnym, modułowym trybie budowania. Kontroluj umysł, ciało i serce swoich Simów w dynamicznej, bogatej w emocje rozgrywce oraz ożyw ich historie.

 

  • Nowi Simowie – Twórz i kontroluj inteligentniejszych, bardziej realistycznych i emocjonalnie bogatych Simów.
  • Inteligencja – Twoi Simowie poruszają się i zachowują bardzo naturalnie – wykonują wiele zadań na raz a ich sposób chodzenia odzwierciedla ich emocje.
  • Głębia emocjonalna – Po raz pierwszy Simowie odczuwają i wyrażają emocje. Twoi Simowie są zdolni do przeżywania zróżnicowanych stanów emocjonalnych, na które mogą wpływać inni Simowie, a także działania, wydarzenia, wspomnienia, a nawet ubrania i obiekty, jakie wybierasz.
  • Nowe narzędzia budowania – Aplikacja Stwórz Sima oraz budowanie są jeszcze wydajniejsze, bardziej intuicyjne i zabawniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Żywe sąsiedztwo – Wybieraj spośród kilku różnych środowisk, w których mają żyć Twoi Simowie. Dynamiczna grafika ożywi miejsce zamieszkania Simów.
  • Zbieraj nagrody – Zdobywaj nowe obiekty, stroje i cechy biorąc udział w wydarzeniach, zbierając kolekcje przedmiotów oraz odblokowując osiągnięcia.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.