Proszę czekać...

The Sims 4: Być rodzicem

The Sims 4: Być rodzicem

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Być rodzicem w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Być rodzicem (Parenthood) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Rozwijaj umiejętności wychowawcze swoich Simów i ułatwiaj im wprowadzanie dzieci w dorosłość z The Sims™ 4 Być rodzicem. Doskonal umiejętności wychowawcze swojego Sima tak, by skutecznie wpływały na zachowanie dziecka, odpowiadając jednocześnie jego potrzebom. Decyduj, kiedy karcić dziecko za złe zachowanie, zachęcać, by poszło w dobrym kierunku, albo po prostu pozwalać mu na korzystanie z uroków dzieciństwa. Nowe doświadczenia umożliwią Ci zdobywanie nowych umiejętności.

- Kształtuj dzieciństwo Simów. Podejmowane przez Ciebie decyzje wpłyną na to, jakim rodzicem będzie Twój Sim, i zaważą na przyszłości jego pociechy. Twoje wybory zadecydują o osobowości, cechach oraz relacjach rodzinnych dziecka, a także poprowadzą je ku dorosłości.

- Czerp radość z nowych zajęć rodzinnych. Zachęć bliskich swojego Sima do uczestnictwa w nowych zajęciach, które dadzą im szansę na spędzanie więcej czasu razem. Wszyscy członkowie rodziny, bez względu na wiek, mogą się angażować w realizowanie rozmaitych szkolnych projektów, wyrażać kreatywność, budując z klocków, lub poświęcać czas zajęciom wolontariackim.

- Personalizuj dom i rodzinę. Zmieniaj wygląd swoich Simów i ich domów z pomocą nowych ubrań i elementów dostępnych w trybie budowania. Nadaj sypialni dziecięcej nieco charakteru, przeprojektuj kuchnię, by stała się bardziej rodzinna, i pomóż Simom wyeksponować sportowe lub artystyczne zacięcie, korzystając z nowych strojów.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.