Proszę czekać...

The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood

The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood

Dystrybutor: Bethesda
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 239.99 zł

lub 1007.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie.Uwaga! Pakiet zawiera edycję podstawową The Elder Scrolls Online oraz dodatki Morrowind, Summerset, Elsweyr i Greymoor oraz Blackwood.

Stwórz jak najlepszą postać RPG, graj solo lub przeżywaj przygody ze znajomymi i zdecyduj o swoich losach we wciąż rozrastającym się świecie. Nie ma tu ograniczeń poziomu, a więc możesz iść, dokąd chcesz i kiedy chcesz w prawdziwie otwartym świecie. W The Elder Scrolls Online decyzja należy do ciebie.

Dzięki nowemu samouczkowi zaczynasz przygodę, gdzie chcesz: wyłoń się z Coldharbour w podstawowej wersji gry, walcz ze smokami w rozdziale Elsweyr albo przygotuj się do starcia z Księciem Zniszczenia, Mehrunesem Dagonem, w najnowszym rozdziale Blackwood. Cała zawartość jest dostępna dla nowych graczy, a ty możesz zmieniać przygody, kiedy tylko chcesz.

W Blackwood, w ramach przygody Wrota Oblivionu, umowa zawarta z Księciem Zniszczenia zostanie wykonana. Odkryj cesarskie miasta i mgliste bagna, ujawnij spisek Mehrunesa Dagona i nigdy nie podróżuj samotnie dzięki systemowi towarzyszy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.