Proszę czekać...

SimCity - Complete Edition

SimCity - Complete Edition

Dystrybutor: Maxis
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

SimCity - Complete Edition w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie ORIGIN.Edycja Complete zawiera grę SimCity oraz dodatek Cities of Tomorrow i wszystkie pozostałe DLC.

 

Gra SimCity, najpopularniejsza symulacja miasta, powróci po 10 latach. Buduj i zarządzaj miastem, graj ze znajomymi łącząc miasta w świat, w którym każda podjęta przez Ciebie decyzja ma znaczenie.

Konstrukcja najnowszej części SimCity oparta jest na zaawansowanym silniku symulacji, GlassBox. Dzięki niemu każda decyzja ma realny wpływ na tworzone przez graczy miasta i życie Simów. Jeśli na przykład zdecydujesz się zainwestować w przemysł ciężki, to w konsekwencji Twoja gospodarka będzie szybko rosła. Stanie się to jednak kosztem środowiska i zdrowia Simów. Wdrażanie ekologicznych technologii to większy komfort życia mieszkańców, jednak może wzrosnąć bezrobocie i podatki.  

W SimCity istotny będzie tryb gry wieloosobowej. Grając ze znajomymi, będziesz mógł rozwiązywać globalne problemy, wysyłać promy kosmiczne na misje lub wznosić budynki na miarę cudów świata. Niech Twoje miasto znajdzie się na liście najbogatszych, najbrudniejszych lub najszczęśliwszych miejsc na świecie.

- Zbuduj świat. Twórz miasta i całe sieci miast i zarządzaj nimi.
- Simowie mają coś do powiedzenia. Mieszkańcy zabierają głos w sprawach miasta. Czy posłuchasz ludzi czy nadużyjesz władzy dla sławy i pieniędzy?
- Specjalizacja miasta. Na co postawisz? Hazard, przemysł czy edukacja? A może coś zupełnie innego?
- Multiplayer. Buduj z innymi graczami całe regiony. Wraz z przyjaciółmi podejmuj decyzje który mają wpływ na świat SimCity.
- Silnik GlassBox. Rewolucyjna technologia symulacji, która daje władzę nad życiem Simów, pozwala na zarządzanie miastem na wielu poziomach oraz wieloma miastami na raz.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.