Proszę czekać...

Shadow of the Tomb Raider - Definitive Edition

Shadow of the Tomb Raider - Definitive Edition

Dystrybutor: Crystal Dynamics
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Shadow of the Tomb Raider - Definitive Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition poznasz ostatni rozdział opowieści o korzeniach Lary, podczas którego staje się ona prawdziwą odkrywczynią grobowców. Pakiet zawiera podstawową wersję gry, siedem grobowców wyzwań DLC, a także całą broń, stroje i umiejętności do pobrania. Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition to najlepszy sposób na poznanie momentów zwrotnych w życiu Lary.

- Przetrwaj i rozwijaj się w najgroźniejszym miejscu na ziemi: Zapanuj nad bezlitosną dżunglą, żeby przeżyć. Zwiedzaj podwodne okolice pełne szczelin i rozbudowanych tuneli.

- Osiągnij jedność z dżunglą: W obliczu przeważających sił wroga Lara musi wykorzystać otoczenie. Atakuj znienacka i znikaj jak jaguar, kamuflując się błotem i wywołując przestrach wśród wrogów.

- Odkrywaj mroczne grobowce: Są straszne jak nigdy dotąd, dotarcie do nich wymaga zaawansowanych technik wspinaczki, a w środku czekają zabójcze zagadki.

- Odkrywaj żywą historię: Znajdź ukryte miasto i zwiedzaj największą lokację centralną w jakiejkolwiek grze z serii Tomb Raider.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.