Proszę czekać...

Scarlet Nexus

Scarlet Nexus

Dystrybutor: Bandai Namco
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 149.99 zł

lub 629.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Scarlet Nexus w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W odległej przyszłości w ludzkim mózgu odkryto psioniczny hormon, który dał ludziom dodatkowe moce i na zawsze odmienił nasz świat. Gdy ludzkość wkroczyła w nową erę, z nieba zaczęły zstępować zdegenerowane mutanty zwane Others łaknące ludzkich mózgów. Nowy wróg był wyjątkowo odporny na ataki konwencjonalną bronią, przez co walka o ocalenie ludzkości wymagała sięgnięcia po ekstremalne metody. Osoby o potężnych umiejętnościach parapsychicznych zwane psionikami były naszą jedyną szansą na walkę z zagrożeniem z niebios. Od tamtej pory psionicy są wyszukiwani i włączani w szeregi Other Suppression Force (OSF) – organizacji będącej ostatnią linią obrony ludzkości.

Rozpocznij swoją przygodę jako Yuito Sumeragi, energiczny rekrut z bogatej rodziny polityków, lub Kasane Randall, tajemnicza zwiadowczyni, która dzięki swej mocy i umiejętnościom zyskała wielką sławę w OSF. Tylko poznając przeplatające się losy obu tych bohaterów, odkryjesz tajemnice brainpunkowej przyszłości schwytanej między technologią a parapsychicznymi zdolnościami w SCARLET NEXUS.

- Kinetyczna walka psychiczna – dzięki zdolnościom psychokinetycznym świat wokół ciebie staje się twoją najlepszą bronią. Podnoś, niszcz i rzucaj fragmentami otoczenia, aby tworzyć serie ataków i pokonać wrogów.

- Eksterminuj Others – szalone mutanty, które spadły z nieba, są odporne na konwencjonalne metody ataku i obrony. Dręczone ciągłym bólem ich mutacji, szukają mózgów żywych organizmów, aby uspokoić swe szaleństwo.

- Odkryj brainpunkową przyszłość – zbadaj i chroń futurystyczną Japonię inspirowaną zarówno klasycznym anime, jak i zachodnim science-fiction.

- Podwójny wątek fabularny – Poznaj złożoną historię o więziach, odwadze i heroizmie, stworzoną przez producentów kultowego Tales of Vesperia.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.