Proszę czekać...

MotoGP 22

MotoGP 22

Dystrybutor: Milestone
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 164.99 zł

lub 692.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

MotoGP 22 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Warkot silników: czas zacząć grę MotoGP™, aby doznać najbardziej wciągających, autentycznych emocji.

Poznaj cały sezon 2022 w klasach MotoGP™ i wszystkich innych kategoriach. Czeka na ciebie ponad 120 kierowców, 20 oficjalnych torów oraz cała adrenalina oficjalnej rywalizacji. A jeśli masz ochotę skoczyć w przeszłość, ponad 70 historycznych mistrzów pozwoli ci przeżyć na nowo najlepsze, co ma do zaoferowania historia MotoGP™.

NINE SEASON 2009 - Ponownie przeżyj jedne z najbardziej emocjonujących mistrzostw w historii MotoGP™! Przed Tobą 17 rund i każde Grand Prix sezonu 2009! Wciel się w jedną z takich legend, jak Rossi, Lorenzo, Stoner czy Pedrosa u szczytu ich karier. Każdy rozdział to nowe wyzwania, dzięki którym przeżyjesz na nowo historyczne momenty mistrzostw świata. Wydarzenia poprzedzają 50-minutowe materiały wideo z prawdziwych wyścigów. Reżyserem i narratorem jest sam Mark Neale.

KUŹNIA MISTRZÓW - Dołącz do MotoGP™ ACADEMY i odkryj w sobie mistrza: dzięki nowym wyzwaniom podczas gry nauczysz się użytecznych sztuczek, aby uzyskać najlepszy czas na każdym torze. Wciel się w wymarzonego zawodnika, korzystając z nowych poradników w trakcie krótkich rozgrywek.

ZAPLANUJ SWÓJ SUKCES W TRYBIE ZARZĄDZANIA KARIERĄ! - Utwórz własny zespół lub dołącz do zespołu oficjalnego. Dobierz jego członków i modyfikuj motocykl, dostosowując silnik, ramę, elementy aerodynamiczne i elektronikę, aby przejąć pełną kontrolę nad grą! Utwórz zespół juniorów w klasach Moto2™ i Moto3™: osiągaj nowe cele, zatrudniając menedżera zespołu, dyrektora technicznego oraz zawodnika.

NOWY TRYB DLA WIELU GRACZY - Po raz pierwszy w historii serii gra zapewnia możliwość rywalizacji ze znajomymi w trybie podzielonego ekranu. Nie przegap takiej okazji!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.