Proszę czekać...

MotoGP 19

MotoGP 19

Dystrybutor: Milestone
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 22.99 zł

lub 96.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

MotoGP 19 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Weź udział w oficjalnych wyścigach sezonu 2019 MotoGP™ i odkryj MotoE™. Rzucaj wyzwania znajomym, twórz własne wydarzenia i zostań reżyserem wyścigu w najbardziej realistycznym trybie dla wielu graczy na dedykowanych serwerach!

Przeżyj najbardziej ekscytujące wyścigi w historii MotoGP™ w specjalnym trybie! Rywalizuj z szybszą, inteligentniejszą i bardziej realistyczną sztuczną inteligencją wykorzystującą uczenie maszynowe!

Pokaż swój styl, korzystając z najszerszego jak dotąd wachlarza dodatków i marek oraz eksperymentuj z nowymi edytorami grafik! Łącz różne czcionki i kształty, aby dostosować wygląd kasku, wzoru na plecach i numeru startowego, lub pobieraj wzory utworzone przez innych graczy!

Rozpocznij karierę jako żółtodziób, a gdy zechcesz podjąć trudniejsze wyzwanie, wybierz karierę Pro i ścigaj się jak prawdziwy zawodowiec! Trzeci sezon mistrzostw MotoGP™ eSport Championship czeka na Ciebie. Czy uda Ci się stanąć na podium?

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.