Proszę czekać...

Minecraft (Windows 10)

Minecraft (Windows 10)

Dystrybutor: Mojang
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 124.99 zł
Twoja cena: 99.99 zł

lub 419.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Minecraft w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Microsoft - umożliwia grę na systemach Windows 10.Odkrywaj nieskończone światy i buduj, co tylko chcesz: od prostych domów po ogromne zamki. Graj w trybie kreatywnym, korzystając z nieograniczonych zasobów, lub wkop się głęboko w trybie przetrwania, aby stworzyć broń i zbroje, które obronią Cię przez niebezpiecznymi mobami. Minecraft na Windows 10 również obsługuje urządzenia Windows Mixed Reality i Oculus Rift oraz wszystkie funkcje Minecrafta, które znasz i kochasz.

ROZBUDUJ SWOJĄ GRĘ:

Rynek - Odkryj na rynku najnowsze dzieła społeczności! Pobierz unikalne mapy, skórki i zestawy tekstur autorstwa ulubionych twórców.
Polecenia systemowe - Zmień sposób działania gry: możesz rozdawać przedmioty, przywoływać moby, zmieniać porę dnia i wprowadzać wiele innych zmian.
Dodatki - Jeszcze bardziej spersonalizuj swoją grę dzięki darmowym dodatkom! Jeśli masz zmysł techniczny, możesz modyfikować oparte na danych zachowania w grze, aby tworzyć nowe paczki zasobów.

TRYB WIELOOSOBOWY:

Realms - Graj z maksymalnie 10 znajomymi na różnych platformach, w dowolnym miejscu i czasie na Realms, prywatnym serwerze, który hostujemy dla Ciebie. Skorzystaj z 30-dniowej darmowej wersji próbnej w aplikacji.
Tryb wieloosobowy - Graj z maksymalnie 7 znajomymi z darmowym kontem online Xbox Live.
Serwery - Dołączaj do darmowych, ogromnych serwerów do gry wieloosobowej i graj z tysiącami innych graczy! Odkrywaj wielkie, zarządzone przez społeczność światy, konkuruj w unikalnych minigrach i nawiązuj nowe znajomości w lobby.

UWAGA: Światy/pliki zapisu gry z wersji gry Minecraft dla Java PC/Mac nie są zgodne z wersją Minecraft na Windows 10!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.