Proszę czekać...

Might & Magic: Heroes VI - Complete Edition

Might & Magic: Heroes VI - Complete Edition

Dystrybutor: Limbic Entertainment
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Might & Magic: Heroes VI - Complete Edition w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Edycja Complete zawiera:

- grę Might & Magic: Heroes VI
- dodatek Cienie Mroku (Shades of Darkness)
- dodatek Pirates of the Savage Sea
- dodatek Danse Macabre

Might & Magic: Heroes VI to kolejna odsłona słynnej serii gier strategicznych rozgrywanych w systemie turowym z elementami RPG. Za jej stworzenie odpowiada studio Black Hole, które ma na swoim koncie Armies of Exigo oraz Warhammer: Mark of Chaos i Warhammer: Battle March.

Akcja tej części rozgrywa się 400 lat przed wydarzeniami, które mieliśmy okazję poznać w "piątce". Historia przedstawia się następująco: Anioły mają zamiar dokończyć wojnę, lecz aby tego dokonać, nie obejdzie się bez spiskowania. Tymczasem z grobu wstaje Archanioł, generał, który został wysłany na tamten świat podczas wojny Dawnych Ras.

Jego celem jest zniszczenie odwiecznych wrogów – postanawia on zorganizować fikcyjne przygotowania przed inwazją Demonów i właśnie w tym celu angażuje do tego mieszkańców Ashanu. Na drodze staną mu członkowie ludzkiej dynastii Griffin Dukes. Rozgrywka opiera się na wydobywaniu surowców, walce z przeciwnikami, jak również zdobywaniu doświadczenia. Co ważne, poszczególne misje toczą się będą na rozległych mapach.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.