Proszę czekać...

Frostpunk - Season Pass

Frostpunk - Season Pass

Dystrybutor: 11 bit studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Frostpunk - Season Pass w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Wymaga do działania podstawowej edycji gry Frostpunk na Steam.Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej i symulacji społeczeństwa. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Zadaniem zarządcy miasta jest dbanie zarówno o ludzi, jak i całą miejską infrastrukturę.

Kup przepustkę sezonową (Season Pass) i wyrusz na jeszcze więcej ekspedycji w skutym lodem świecie Frostpunka. Dzięki przepustce zyskasz dostęp do całej nadchodzącej w tym sezonie zawartości, w tym do rozszerzenia „Szczeliny” i dwóch dużych dodatków, które pojawią się w 2019 i 2020 roku.

Szczeliny (The Rifts) - Podejmij nowe wyzwanie na zupełnie nowej mapie w trybie „Nieskończoność”, na której nawet krajobraz zagraża przetrwaniu. Korzystaj z nowej mechaniki rozgrywki do budowania mostów nad szczelinami i docieraj w ten sposób do nowych obszarów. Rozbudowuj miasto, by ocalić swoich ludzi przed nieuchronną zagładą!

- nowa, wyjątkowa mapa w trybie „Nieskończoność”
- nowy obiekt do wybudowania
- nowa mechanika rozgrywki

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.