Proszę czekać...

Evolve Stage 2 Founders Edition

Evolve Stage 2 Founders Edition

Dystrybutor: Turtle Rock Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 169.00 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Evolve Stage 2 Founders Edition w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W dzikim świecie w, którym człowiek występuje przeciw naturze wcielasz się w rolę łowcy. Pytanie tylko czy zostaniesz łowcą czy zwierzyną? Turtle Rock Studios, twórcy niezapomnianego Left 4 Dead oddają do naszej dyspozycji multiplayer-shooter nowej generacji – Evolve. Namierz swoją zdobycz, dobierz atak i udowodnij że jesteś łowcą Alfa!

 

  • Niesamowita rozgrywka 4v1. Zbierz trzech przyjaciół i zapolujcie na potwora, lub wciel się w rolę bestii i stań po drugiej stronie strzelby. Zapoluj na ludzi. Którą stronę wybierzesz?
  • Polujcie razem lub gińcie razem. Wybierz styl łowcy w jakiego się wcielisz. Trapper, wsparcie, zwiadowca czy medyk? Każda rola jest istotna dla całej drużyny wybór należy do ciebie.
  • Wciel się w bestię. Jako samotny potwór, boss, jesteś łowcą. Użyj swojej nadludzkiej siły i dzikich umiejętności aby siać spustoszenie, zabijać ludzi, udowodnij, który gatunek jest nadrzędny.
  • Dostosuj swój wygląd. Wraz z nowymi lvl-ami odblokowujesz nowe ulepszenia, skiny i perki dla twojej ulubionej klasy łowcy lub potwora.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Athlon 64 X2 6400
Karta graficzna: 1 GB VRAM - GeForce GTX 560 / Radeon HD 5770
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 50 GB HD
System: Windows 7 64-bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.