Proszę czekać...

Euro Truck Simulator 2: Deluxe Edition

Euro Truck Simulator 2: Deluxe Edition

Dystrybutor: SCS Software
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 99.99 zł

lub 419.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Euro Truck Simulator 2 - Deluxe Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Edycja Deluxe zawiera grę Euro Truck Simulator 2, dodatki Ekspansja Polska oraz Skandynawia i ponad 20 mniejszych dodatków DLC.

 

Euro Truck Simulator 2 jest kontynuacją niezwykle ciepło przyjętego symulatora jazdy ciężarówką zatytułowanego Euro Truck Simulator i stworzonego przez twórców serii 18 Wheels of Steel, firmę SCS Software. Na potrzeby drugiej odsłony cyklu Euro Truck Simulator autorzy gry przenieśli do wirtualnego świata kilkadziesiąt zróżnicowanych miast z charakterystycznymi dla nich budynkami i zabytkami. Co ciekawe, poza wieloma znanymi metropoliami nie tylko z Europy, ale także innych kontynentów, w Euro Truck Simulator 2 znajdziemy także rodzime akcenty. Produkcja umożliwia bowiem eksplorację dróg w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.

 

Scania, MAN czy Renault to tylko przykładowe marki samochodów ciężarowych dostępnych w Euro Truck Simulator 2. Gra oferuje całą gamę różnorodnych kolosów, które można ulepszać na wiele sposobów. Euro Truck Simulator 2 doczekał się licznych ulepszeń w stosunku do pierwowzoru. Udoskonalono model jazdy, który jest jeszcze bardziej realistyczny, poprawiono zachowanie sztucznej inteligencji oraz zwiększono jakość oprawy wizualnej. Nie zabrakło także zmiennych warunków atmosferycznych oraz cyklu dnia i nocy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 7600 GT
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 4 GB
System: Windows XP / Vista / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.