Proszę czekać...

Dying Light 2 Stay Human - Deluxe Edition

Dying Light 2 Stay Human - Deluxe Edition

Dystrybutor: Techland
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 269.99 zł
Twoja cena: 249.99 zł

lub 1049.96 PR

Dostępność: Pre-order - wysyłka w dniu premiery: 04.02.2022
Opis gry

Dying Light 2 Stay Human - Deluxe Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Steam.

 

Uwaga! To produkt przedpremierowy. Po złożeniu zamówienia, kod zostanie dla Ciebie zarezerwowany. Otrzymasz swój klucz nie później, niż w dniu premiery.Edycja Deluxe zawiera dodatkowo:

- Nową historię w postaci DLC, które zostanie wydane w miesiącach po premierze gry.
- Specjalne breloki do broni
- Strój „Legendary”, Skórkę broni „Legendary”, Skórkę paralotni „Legendary”
- Tapety gotowe do druku
- Cyfrowy komiks, Cyfrowy artbook
- Cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry

Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich wielkich osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza...

ROZLEGŁY OTWARTY ŚWIAT - Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, poziomy oraz różnorodne lokacje i odkryj nowe ścieżki i ukryte przejścia.

KREATYWNA I BRUTALNA WALKA - Wykorzystuj parkour, aby zyskać przewagę nawet podczas najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę.

CYKL DNIA I NOCY - Poczekaj na zmrok, aby przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, ale nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste.

WYBORY I KONSEKWENCJE - Kształtuj wygląd oraz przyszłość Miasta za pomocą swoich wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń.

TRYB KOOPERACJI DLA 2-4 GRACZY - Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry lub dołączaj do już istniejących i sprawdź, do czego doprowadziły wybory inne niż twoje.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.