Proszę czekać...

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human

Dystrybutor: Quantic Dream
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 139.99 zł
Twoja cena: 127.99 zł

lub 537.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Detroit: Become Human w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.DETROIT 2038. Technologia rozwinęła się tak, że adroidy podobne do ludzi są wszędzie. Mówią, ruszają się i zachowują jak ludzie, ale nadal są tylko maszynami służącymi ludzkości. Wciel się w trzech różnych androidów i zobacz ich oczami świat na krawędzi chaosu - być może naszą przyszłość. Twoje decyzje dramatycznie zmienią rozwój dynamicznych, złożonych wydarzeń w miarę rozwoju gry. Staniesz przed dylematami moralnymi i będziesz decydować kto ma żyć, a kto zginąć. Mając tysiące wyborów i dziesiątki możliwych zakończeń, jak wpłyniesz na przyszłość Detroit i los ludzkości?

ICH ŻYCIE, ICH WYBORY - Ukształtuj ambitną, złożoną historię, gdzie Twoje decyzje nie tylko wpływają na losy trzech głównych bohaterów, ale też na całe miasto Detroit.. Sposób, w jaki kontrolujesz Karę, Connora i Markusa może oznaczać wybór między życiem i śmiercią, ale jeżeli jedno z nich zapłaci tę najwyższą cenę - historia trwa nadal...

NIEZLICZONE ŚCIEŻKI, NIEZLICZONE ZAKOŃCZENIA - Każda Twoja decyzja, nieważne jak drobna, wpłynie w wynik wydarzeń. Żadne przejście nie będzie dokładnie takie samo: powtarzaj je kilka razy, aby odkrywać zupełnie inne zakończenia.

PEŁNA OPTYMALIZACJA NA KOMPUTER PC - Detroit: Become Human jest już w wersji na komputer PC i oferuje fantastyczną grafikę, rozdzielczość 4K, szybkość wyświetlania klatek 60 fps oraz pełną integrację zarówno z myszką i klawiaturą, jak i ze sterownikami na gamepadzie dla osiągnięcia jak najpełniejszej gry Detroit: Doświadczenia z Become Human do dnia dzisiejszego.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.