Proszę czekać...

Dead Cells

Dead Cells

Dystrybutor: Motion Twin
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Dead Cells w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W Dead Cells śmierć zastępuje tradycyjny mechanizm cofania się, znany z wcześniejszych gier tego gatunku. Na początku pozornie nieosiągalne obszary będą rozrzucone na twojej drodze, ale odpowiedzi na te zagadki będą pojawiać się, gdy będziesz odkrywać wyspę. Może to być klucz, nowa umiejętność akrobatyczna lub zapomniany czar. Po odkryciu, ta wiedza pozostanie z tobą, pozwalając ci odblokowywać nowe trasy do twojego celu. Masz dość cuchnących kanałów? Ruszaj ponad mury obronne i odetchnij świeżym powietrzem! To twoje umiejętności, styl gry i oczywiście łupy, które znajdziesz po drodze, określą twoją trasę.

 

Ponadto, co termin „RogueVania” może (niezbyt) subtelnie sugerować, zainspirowaliśmy się dość mocno nową falą gier roguelite. Gdy nie ma żadnych punktów kontrolnych gotowych ocalić cię przed twoimi pomyłkami, zaczyna działać adrenalina. A gdy przegrywasz, tracisz naprawdę wiele, więc musisz za wszelką cenę przeżyć. Zamiast polegać na klasycznej formule zapamiętywania projektu poziomu i rozmieszczenia przeciwników, proceduralna generacja pozwala nam nagradzać twoje instynkty, refleks i zdolność adaptacji do zmieniających się sytuacji.

 

Zmęczony przemocą i śmiercią? Eksploruj trochę, przechadzaj się po poziomach, ciesz się widokami ze szczytu murów, odszukaj sekretne pomieszczenie. Thomas i Gwen, nasi graficy, nigdy nie tracili okazji do zaimponowania swoimi umiejętnościami i stworzenia świata wartego zwiedzania. Kto wie, możesz nawet dowiedzieć się czegoś więcej na temat historii tego miejsca?

 

- RogueVania: Stopniowa eksploracja połączonego świata,  z możliwością ponownego przechodzenia w stylu gier rogue-lite i pompującym adrenalinę zagrożeniem permanentną śmiercią.
- Walka w stylu Souls-lite: Bazujący na schematach bossowie i poplecznicy, bronie i czary z unikatowym stylem gry. Poradź sobie z tym co masz, i nie zapominaj o unikach.
- Nieliniowe postępy: Odblokowuj nowe poziomy z każdą śmiercią i odkrywaj nieznane części wyspy przygotowując się na nieuniknionych bossów.
- Odkrywanie: Sekretne pomieszczenia, ukryte przejścia, czarujące krajobrazy. Śmierć to nowa forma wracania po śladach.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.