Proszę czekać...

Crusader Kings II: Holy Fury

Crusader Kings II: Holy Fury

Dystrybutor: Paradox Development Studio
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Crusader Kings II: Holy Fury w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Dodatek Holy Fury wymaga podstawowej edycji gry.Chrystus może rządzić w Rzymie i Konstantynopolu, ale Europa Północna nadal jest domem dla starych bogów wojny i ogniska domowego. Wiara ta zderzy się w zaciętej walce, gdy Książę Pokoju przyniesie nawrócenie za pomocą miecza, a Bogowie Natury zaczną domagać się nienaturalnych poświęceń jako ceny ich łaski.

 

Holy Fury to najnowsze DLC do Crusader Kings II, słynnego średniowiecznego symulatora strategicznego wydanego przez renomowane studio Paradox Development Studio. Oprzyj się na swojej radzie wojennej prosząc o wsparcie w swoich podbojach, ukłoń się przed papieżem, aby zdobyć swój boski tron ​​lub ustanowić legendarny ród, którego sława będzie odbijała się echem przez wieki.

 

- Zniszczone i losowe światy: Rozpocznij grę na fikcyjnej mapie Europy jako mała kraina walcząca o przestrzeń lub na losowej mapie z historycznymi odpowiednikami wielkich królestw z przeszłości.
- Legendarne więzy krwi: Potomkowie wielkich bohaterów wojennych będą mieli premie, które pasują do osiągnięć ich przodków, w tym historyczne linie Charlemagne, Czyngis-chana i innych.
- Przyciągaj lub odpychaj swoich sąsiadów: Postaraj się przekupić niechętnego wasala poprzez urok i perswazję lub sprowokować kogoś, kogo chcesz popchnąć do konfliktu.
- Świętość: Pobożni katolicy mogą zostać kanonizowani, przekazując swoją chwałę potomkom i czyniąc miejsce spoczynku miejscem wielkiej wartości.
- Koronacje: Feudalni królowie i cesarze muszą znaleźć duchownych, którzy ich ukoronują, ponieważ wszelka moc zstępuje z niebios.
- Nowe wydarzenia: Pogłębiona idea wojen religijnych w tamtych czasach.
- Nowe prawa spadkowe: Rada Pogańskich Starszych może mieć ostatnie słowo na temat tego, jak dziedzictwo zostanie podzielona między spadkobierców, a władca może rzucić wyzwanie bratu, by zjednoczyć królestwo.
- I wiele więcej: Zmiany w religii, niestandardowe nazwy osób lub przedmiotów, głębsza mechanika chrztu, listy osób, które zabiłeś i inne małe zmiany dodające rozgrywce smaku i różnorodności.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.