Proszę czekać...

Cities: Skylines - Platinum Edition

Cities: Skylines - Platinum Edition

Dystrybutor: Colossal Order
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 119.99 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Cities: Skylines - Platinum Edition w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie STEAM.Cities: Skylines - Platinum Edition zawiera:

  • Pełną wersję gry Cities: Skylines,
  • dodatek After Dark
  • dodatek Snowfall
  • dodatek Mass Transit


Droga będzie tutaj, a po obu jej stronach będą powstawać nowe budynki mieszkaniowe. A tam za tą górą, obok stadionu będzie wielkie centrum handlowe.

Brzmi to jak wizja wielu graczy, którzy stanęli na wysokości zadania stworzenia własnej metropolii, prawda? Do bogatej rodziny studia Colossal Order właśnie dołączył nowy produkt - Cities: Skylines.
Cities: Skylines to gra autorstwa serii Cities in Motion. Głównym celem gry jest budowa miasta, które będzie spełniać nie tylko wszelkie wymagania gracza ale też wirtualnych obywateli. Odpowiedni układ ulic budynków oraz podatki to tylko czubek góry lodowej rzeczy na jakie składa się ta gra.

Twórcy gry włożyli ogromy wysiłek w produkcję tego tytułu, jego złożoność doceni każdy fan gier strategicznych i symulacyjnych takich jak seria Sim CityCities: Skylines z pewnością będzie tytułem, który wyznaczy nowe trenty nie tylko w grach poświęconych symulacji ale też w całej branży gier. Dotychczasowy dorobek studia Colossal Order jest świadectwem tego, że ten produkt zagości na długie lata w sercach wielu graczy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.