Proszę czekać...

Cities: Skylines - Airports

Cities: Skylines - Airports

Dystrybutor: Colossal Order
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 46.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Cities: Skylines - Airports DLC w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAMWymaga podstawowej wersji gry Cities: Skylines.W tym rozszerzeniu przekształcisz małe lądowisko w międzynarodowy port lotniczy za pomocą wielu nowych funkcji i obiektów. Otwiera się przed tobą wachlarz możliwości – od nowych terminali po opcję tworzenia własnych linii lotniczych, a systemy można łączyć z istniejącymi funkcjami, takimi jak turystyka, przemysł i transport publiczny.

Z lotu ptaka: zacznij planować! Kontroluj ceny biletów, bramki i sieci punktów komunikacyjnych – sprawdź swoje umiejętności zarządzania i osiągnij najwyższy poziom.

Z bliska: zacznij projektować! Od budynków modularnych po własne linie lotnicze – dopnij wszystko na ostatni guzik i wypracuj własny styl.

Twoje miasto zaczyna się od lotniska.

- Twoje miasto, twoje lotnisko - Do dyspozycji dostaniesz wiele rodzajów terminali, samolotów i budynków, dzięki czemu dostosujesz lotnisko tak, by wpisywało się w styl miasta.
- Pełna siatka połączeń - Tak jak lotnisko łączy cię ze światem, tak to rozszerzenie łączy się z systemami obecnymi w grze, takimi jak turystyka, przemysł czy transport publiczny.
- Zarządzanie z lotu ptaka - Kontroluj ceny biletów, bramki i sieci punktów komunikacyjnych. Wraz z rozwojem strefy i wzrostem liczby pasażerów twoje umiejętności zarządzania będą poddawane kolejnym próbom. Czy lotnisko będzie chodzić jak w zegarku?
- Zwróć uwagę na szczegóły - Wybierz najlepsze narzędzie i zaprojektuj detale. Skonfiguruj linię lotniczą miasta, ustalając wszystko – od cen biletów po projekt logo.
- Wkrocz na wyższy poziom - Twoja nowa dzielnica może sięgnąć chmur. Czy dasz radę osiągnąć najwyższy poziom?

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.