Proszę czekać...

Chernobylite

Chernobylite

Dystrybutor: The Farm 51
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 92.99 zł

lub 390.56 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Chernobylite w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Chernobylite to survival horror, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką oraz unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. Wciel się w fizyka niegdyś pracującego w elektrowni, który 30 lat po wybuchu wraca na miejsce katastrofy, żeby wyjaśnić zagadkę zaginięcia swojej ukochanej. Zrób wszystko, żeby przetrwać wystarczająco długo, aby odkryć wszystkie mroczne sekrety Strefy Wykluczenia. I nie zapominaj, że obecni w niej żołnierze, to wcale nie największe z zagrożeń, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć.

ZRÓB WSZYSTKO, ŻEBY PRZETRWAĆ - Rywalizuj lub zawiązuj sojusze z innymi stalkerami czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Pamiętaj, że życie jest kruche i to Twoje decyzje mają wpływ na los Twoich towarzyszy. A czas zdecydowanie nie jest tu sprzymierzeńcem. Z każdą chwilą Twoje szanse na sukces maleją, kompani umierają, zapasy się wyczerpują, a niespodziewany wojskowy patrol może odkryć Twoją kryjówkę. Zagrożenia nadnaturalnego pochodzenia igrają z Twoją świadomością, przyjmując różne formy i sprawiając, że jest Ci coraz trudniej odróżnić prawdę od ułudy. Każdy nowy dzień to nowe wyzwanie stojące na przeszkodzie do odkrycia prawdy. Nie spiesz się jednak i ostrożnie planuj swój każdy krok. Bo tylko tak będziesz w stanie przeżyć.

DZIAŁAJ WEDŁUG WŁASNYCH ZASAD - Twórz broń i ulepszaj elementy swojego wyposażenia, aby skutecznie stawić czoła oddziałom militarnym, a także nieznanymi Ci dotąd, nadnaturalnymi zagrożeniom. Korzystaj z zaawansowanych narzędzi, które pomogą Ci się poruszać po ponurym i zanieczyszczonym środowisku. Pozostań poza zasięgiem patroli i zbierz informacje, które pozwolą Ci rozwikłać zagadkę z przeszłości.

NIE PODDAWAJ SIĘ - Staraj się pozostać przy zdrowych zmysłach. Ciężko przewidzieć okropności, jakie mogły spotkać Twoją ukochaną. Elektrownia Atomowa w Czarnobylu to nie to samo miejsce, które pamiętasz. Tylko determinacja pomoże Ci w osiągnięciu celu.

- Odkrywaj piękną, a jednocześnie przerażająco dokładną rekonstrukcję Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia
- Współpracuj lub rywalizuj z innymi stalkerami ze Strefy. Pamiętaj jednak, że nigdy nie możesz im ufać, bo każdemu przyświeca jakiś ukryty cel. Zawsze.
- Staw czoła znanym i nieznanym Ci dotąd zagrożeniom
- Zanurz się w nieliniowej, ekscytującej opowieści, w której fikcja miesza się z rzeczywistością
- Zrób dobry użytek ze swojej wiedzy z zakresu fizyki i chemii, aby stworzyć sprzęt niezbędny do przetrwania i efektywnie zarządzać zapasami
- Walcz z przerażającymi potworami i demonami, które przybyły z alternatywnej rzeczywistości
- Zbieraj i analizuj dane za pomocą zestawu zaawansowanych narzędzi do badania skażonego środowiska.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.