Proszę czekać...

Bitdefender Internet Security (3 PC / 1 rok)

Bitdefender Internet Security (3 PC / 1 rok)

Dystrybutor: Bitdefender
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 119.99 zł

lub 503.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Bitdefender Internet Security (3 PC / 1 rok) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie.Bitdefender Internet Security zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi w systemie Windows, bez spowolniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność.

Bitdefender  zapewnia wielowarstwową ochronę przed oprogramowaniem ransomware. Wykrywa zagrożenia na podstawie ich zachowań, zapobiegając infekcjom i chroni najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem ransomware. Nowa funkcja Naprawy Ransomware działa jako warstwa naprawcza, która zapewnia ochronę danych, takich jak dokumenty, zdjęcia, filmy wideo lub pliki muzyczne.

Nowa, adaptacyjna warstwa ochrony, oparta na sieci, zapobiega wykorzystaniu luk w systemie, wykrywa i blokuje próby brute-force, zapobiega atakom botnet i wysyłaniu poufnych informacji w niezaszyfrowanych formularzach.

Każdy produkt Bitdefender automatycznie się aktualizuje i chroni przed najbardziej zaawansowanymi cybernetycznymi zagrożeniami. Aktualizacje do najnowszej wersji są dokonywane w ramach subskrypcji. W ten sposób nigdy nie przegapisz nowych i ulepszonych funkcji.

Kategoria wiekowa

Zaloguj się, żeby dodać opinie.